TORREMAR 17-E Levante Beach

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

TORREMAR 17-E Levante Beach Benidorm appartementen van 50 m² bevatten een buitenzwembad en een zonneterras en liggen in de wijk Rincon de Loix, op circa 25 minuten wandelafstand van het Parque de Elche. Het appartement biedt plaats aan maximaal 4 gasten en er zijn fietsen en auto's te huur.

Het appartement biedt een balkon, een terras en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. In de accommodatie zijn een bidet voorzien om uw comfort te vergroten. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.

Dit appartement biedt ook een solarium voor ontspanning en verfrissing.

TORREMAR 17-E Levante Beach appartementen bevatten zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.

Het 1-slaapkamer appartement is gelegen 2 km verwijderd van het Strand van Cala del Tio Ximo. Het Strand Playa de Levante ligt binnen 10 minuten met de auto weg van de 1-badkamer accommodatie. TORREMAR 17-E Levante Beach appartement is binnen het bereik van P4 kabelbaanstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near TORREMAR 17-E Levante Beach Benidorm
Gemelos 26
Mobiele prijsaanbieding

Gemelos 26

9.1
Schitterend 351 beoordelingen
70 m van de accommodatie
USD 128 USD 115
per nacht
Beautiful Apartment With Pools In Gemelos 26
Mobiele prijsaanbieding

Beautiful Apartment With Pools In Gemelos 26

8.8
Fantastisch 31 beoordelingen
73 m van de accommodatie
USD 152 USD 137
per nacht
Luxury Residence Gemelos 26
Mobiele prijsaanbieding

Luxury Residence Gemelos 26

8.9
Fantastisch 180 beoordelingen
75 m van de accommodatie
USD 379 USD 341
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Alicante
    60 km

    Treinstations

    Tram Station Disco Benidorm
    1,7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Activiteiten

    • Windsurfen
    • Duiken
    • Snorkelen
    • Tennisveld
    • Golfbaan

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging
    • Autoverhuur
    • Tours/Ticketservice

    Eten

    • Buiten eethoek
    • Picknickplaats/ Tafels
    • Diner

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Strandtoegang
    • Aquapark
    • Live-entertainment
    • Zonneterras
    • Tuin
    • Solarium

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Lift
    • ATM/Geldautomaat
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    LicentienummerESFCNT00000302800040739800000000000000000000000000003
    Veelgestelde vragen
    • Waar is TORREMAR 17-E Levante Beach appartement gelegen?
      TORREMAR 17-E Levante Beach appartement is in de wijk Rincon de Loix gesitueerd, op circa 25 minuten wandelafstand van het Parque de Elche.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van TORREMAR 17-E Levante Beach appartement?
      Populaire plekken in de buurt van TORREMAR 17-E Levante Beach appartement zijn onder andere het Strand Playa de Levante, het Parque de Elche, het Strand van Cala del Tio Ximo.
    • Hoeveel kost het om bij TORREMAR 17-E Levante Beach appartement te verblijven?
      Een overnachting in TORREMAR 17-E Levante Beach appartement kost €164.
    • Biedt het appartement parkeergelegenheid?
      Het appartement biedt gratis priveparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Biedt dit appartement een pendeldienst naar de luchthaven?
      Ja, dit appartement heeft autoservice.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van TORREMAR 17-E Levante Beach appartement?
      Restaurants in de buurt van TORREMAR 17-E Levante Beach appartement zijn onder andere Steak House La Brasa en Helen's Tartan Shamrock restaurants, gelegen op ongeveer 8 minuten lopen.
    • Is er een keuken in TORREMAR 17-E Levante Beach appartement?
      Bij TORREMAR 17-E Levante Beach appartement kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een broodrooster.
    • Wat is de afmeting van TORREMAR 17-E Levante Beach appartement?
      TORREMAR 17-E Levante Beach appartement meet 50 m².
    • Is er een zwembad in TORREMAR 17-E Levante Beach appartement?
      Ja, TORREMAR 17-E Levante Beach appartement heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Alicante
    60 km

    Treinstations

    Tram Station Disco Benidorm
    1,7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    TORREMAR 17-E Levante Beach Benidorm

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten